Güçlü Anlaşmalı Hastane Ağımız ile

Sağlık Turizmi Hizmetini Sizlere Sunuyoruz

Yönetim Felsefemiz insana saygıya dayanır

YND HEALTH: Türkiye’nin Sağlık Turizmi Uzmanı

YND HEALTH olarak, Türkiye’nin sağlık turizmi alanında önde gelen firmalarından biriyiz. Kozmetik cerrahi ve saç ekimi gibi estetik operasyonlar için en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sizlere, güzelliğinizi ve özgüveninizi artıracak birçok cerrahi ve cerrahi olmayan tedavi alternatifi sunuyoruz. Güvenliğinizi ve memnuniyetinizi her zaman ön planda tutuyoruz.
YND HEALTH

En yüksek seviyede hasta güvenliği ve olağanüstü hizmet kalitesi ile tanışın

YND HEALTH’i Neden Seçmelisiniz?

  • Kaliteli Hizmetlerimiz: YND HEALTH, estetik ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunan kapsamlı bir hizmet yelpazesine sahiptir. Kozmetik cerrahi ve saç ekimi gibi alanlarda uzmanlaşmış ekibimiz, size en uygun tedavi planını hazırlayarak istediğiniz görünüme kavuşmanızı sağlar.
  • Profesyonel Cerrahlarımız: YND HEALTH’in anlaşmalı olduğu cerrahlar ve tıbbi personel, kozmetik cerrahi ve saç ekimi konusunda deneyimli ve yetkin kişilerdir. Alanlarında eğitimli ve sertifikalı olan bu kişiler, YND HEALTH ile yaptığınız seyahatinizde size güvenli ve kaliteli bir hizmet sunar.
  • Kişiye Özel Bakım Hizmetlerimiz: YND HEALTH, her hastasına özel bir ilgi gösterir. Tıbbi ekibimiz, sizin ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi dinler ve tedavi planınızı buna göre şekillendirir. Sizin için en iyi sonucu elde etmek için çalışır.
  • Uluslararası Standartlarımız: YND HEALTH, uluslararası akredite bir firmadır ve en yüksek kalite ve güvenlik standartlarına uyar. Steril ve hijyenik bir ortamda, son teknoloji ekipmanlarla hizmet verir ve sağlığınız için gerekli tüm önlemleri alır.
  • Tam Destek Hizmetlerimiz: YND HEALTH, konforunuz ve rahatlığınız için her an yanınızdadır. Özel ekibimiz, YND HEALTH ile yaptığınız seyahatiniz öncesinde, sırasında ve sonrasında size 7/24 destek sağlar. Seyahat ve konaklama rezervasyonları, havalimanı karşılama ve transferleri, hasta danışmanı ve tercüman hizmetleri gibi tüm detayları sizin için düzenler.
Daha fazla bilgi için bize bugün ulaşın ve kişiye özel tedavi planınızı oluşturun.

YND HEALTH Olarak Neler Sunuyoruz?

Türkiye Plastik Cerrahi Paketleri YND HEALTH, Türkiye’de plastik cerrahi operasyonları için her şey dahil paketler sunar. Burun estetiği, karın germe, meme büyütme gibi operasyonlar için yurtdışına seyahat eden hastalar, paketlerimiz sayesinde tüm masraf ve giderlerini karşılayabilir. Paketlerimiz, tedavi ücretleri, ilaçlar, otel konaklaması, havalimanı karşılama ve transferleri, hasta danışmanı ve tercüman hizmetleri gibi tüm hizmetleri içerir. Ayrıca, operasyon tipine bağlı olarak medikal kompresyon giysileri gibi ek masrafları da kapsar.

 

Türkiye Saç Ekimi Paketleri YND HEALTH, Türkiye’de saç ekimi operasyonları ve cerrahi olmayan saç tedavileri için her şey dahil paketler sunar. FUE, implanter kalem, ağrısız anestezik ve DHI gibi saç ekimi yöntemleri, YND HEALTH’in saç restorasyon paketlerinde bulunmaktadır. Mezoterapi ve PRP gibi cerrahi olmayan saç tedavileri ise, saçınızı geri kazanmak için ağrısız, hızlı ve doğal bir seçenektir.

 

Saç dökülmesini önleme paketleri ve cerrahi olmayan saç tedavileri, hem erkek hem de kadınlarda saç dökülmesini ve seyrelmeyi durdurmak ve saç yenilenmesini teşvik etmek için tasarlanmıştır.

 

Her şey dahil saç restorasyon paketleri, tedavi ücretleri, ilaçlar, otel konaklaması, havalimanı karşılama ve transferleri, hasta danışmanı ve tercüman hizmetleri gibi tüm hizmetleri içerir.