Tedavi Süreçleri

Tedavim Ve Seyahatim Nasıl İlerleyecek

Tüm Süreçlerde Sizinleyiz

Peki Süreç Nasıl İlerliyor?

YND Health, müşteri tercihlerine göre şekillenen ve eşi benzeri olmayan sağlık turizmi paketleriyle müşterilerine en etkili yurtdışında tedavi imkanlarını sunmaktadır. YND Health hem ortakları hem de müşterileri için doğru adrestir.

Başvuru Süreçleri Aşağıdaki Gibidir

Başvuru

Bize; gerek yurtdışındaki yaygın ofiz ağımız üzerinden, 7/24 çağrı merkezimizden, sitemizdeki iletişim kanalları üzerinden ( e-mail, whatsapp ) ulaşabilirsiniz.

Hızlı Medikal Değerlendirme

Hastalarımız alanının en iyisi olan hekimlerin tıbbi değerlendirmelerine hızlı bir şekilde erişim sağlama imkânına sahip olurlar. Hastalarımızın durumunu 24 saat içinde değerlendirilerek hastaya dönüş yaparız.

Doğru Hastane - Doktor - Tedavi

Hastalarımıza tedavi olabilecekleri farklı hastane ve doktor seçenekleri konusunda yardımcı oluyor, tedavide kullanılacak tıbbi teknolojiler ve operasyon yöntemleri hakkında bilgilendirme yaparız.

Kişiye Uygun Fiyat Seçenekleri

Hastalarımıza; tedavileri için tüm alternatif fiyat seçeneklerini sunarak karşılaştırma yapmalarına ve kendileri için en uygun olanı seçmelerine yardımcı oluruz.

Seyahat ve Konaklama

Hastalarımıza seyahat planlamaları ile ilgili alternatif uçuş ve konaklama seçenekleri sunar, tercihlerinde gerekli organizasyonu sağlarız.

Havaalanı Karşılama ve Transfer

Havalimanında uçaktan indiğiniz gibi sizi karşılar, gerekli tüm hastane otel havaalanı transferlerini ücretsiz bir şekilde sizlere sunarız. İhtiyaç durumunda gerek uçak gerekse kara ambulansı ayarlamaktayız.

Doktor Muayene ve Medikal Tedavi

Tedavi planlaması doğrultusunda hastane ve doktor randevu organizasyonunu ayarlarız.
Operasyon merkezimiz; hastalarımızın tüm tedavi süreçlerini takip eder, hastalarımız ve yakınlarını düzenli olarak bilgilendiririz.

Tercümanlık ve Asistanlık

Her hastamız için kendi dilini konuşan özel YND Sağlık Danışmanı görevlendiririz. Böylece hastalarımızın tüm tedavi sürecinde iletişim problemi yaşamamış olur.

İkinci Görüş

Teşhis ve tedavide ikinci bir görüşe ihtiyaç duyulan durumlarda bünyemizde barındırdığımız yaygın doktor ağımız ile hastalarımıza ikinci görüş hizmeti sunuyoruz.

Taburculuk ve Ülkede Ayrılış

Hastamızın taburcu olduğu gün hastaneden ayrılışı için gerekli tüm organizasyonu yaparız. Hastamızın havaalanına transferlerini ücretsiz yapıyoruz.

Tedavi Sonrası Takip

Hastamız tedavi sonrası ülkesine döndükten sonra sağlık durumunu takip ediyor ve gerektiği durumlarda tedavi eden doktor ile online konsültasyon düzenleniyoruz.